Chętnie Cię usłyszymy!

Re-play Mobilna Szkoła Muzyczna| Poznań | graj.z.replay@gmail.com

Pierwszy dźwięk

 

Dojeżdżamy! To oznacza, że uczymy nie tylko w Poznaniu. Szukaj nas też w okolicach i innych miastach. Chcesz wiedzieć, czy przyjedziemy do Ciebie? Zadzwoń do nas!

Pełna harmonia

 

Uczymy od 2009 roku. Wiemy jakie potrzeby mają nasi uczniowie. Chcesz się uczyć klasyki? Nie ma sprawy! Chcesz grać muzykę filmową? Proszę bardzo. Dostosujemy się do wszystkich wymagań. Ale jeśli poczujesz taką potrzebę wprowadzimy również program nauczania państwowej szkoły muzycznej.

Przyszłość brzmi dobrze.

 

Koncerty tematyczne dla uczniów, zajęcia z teorii, nowoczesność, wspólne wyjścia do opery, rewelacyjne podejście, najlepsi młodzi nauczyciele, uśmiech i miła atmosfera. Wymieniać dalej? 

Rekomendacje

O nas           

Pani Dorota od gitary to znakomita nauczycielka, świetne metody pracy, zawsze pozytywne podejście, elastyczność w umawianiu godzin lekcji. Polecam Szkołę Re-play wszędzie gdzie tylko mogę.

Joanna, mama Uli

Poznań

Serdecznie polecam naukę w Mobilnej Szkole Muzycznej Re-play. Gram z nimi na pianinie od 4 lat, uwielbiam te lekcje, szczególnie za kierowanie się moimi zainteresowaniami przy dobieraniu repertuaru, oraz za dużą skuteczność nauczania. Po tych latach potrafię bez problemu zagrać większość utworów z muzyki rozrywkowej. Wiele razy sprawdzałam swoje umiejętności na koncertach szkolnych oraz na koncertach Szkoły Re-play. Polecam.

Marysia

Skórzewo

Z nauczycielami z Mobilnej Szkoły Muzycznej Re-play zetknęłam się w 2012 roku. Mogę z całego serca polecić zajęcia z pianina – świetny nauczyciel, znakomite podejście do dzieci, indywidualny tok nauczania dostosowany do możliwości Oli. I przede wszystkim znakomite efekty nauczania. Polecam bardzo serdecznie.

Justyna, mama Natalii

Poznań

Please reload

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!